Muži Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Přípravka | |
---|---|
ID FireSport: | 982033 |
Okres: | Svitavy |
Kraj: | Pardubický |
Souřadnice: | 49°54*41*N,16°15*43*E |
PSČ: | 569 53 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ambroz Jaroslav | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 16,95 | 58 | 0 | |
Ambroz Jaroslav | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 18,72 | 46 | 0 | |
Götz Šimon | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 20,88 | 149 | 0 | |
Hrbáčková Tereza | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 21,80 | 66 | 0 | |
Juračková Vanessa | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 20,04 | 102 | 0 | |
Juračková Vanessa | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 20,87 | 59 | 0 | |
Juračková Vanessa | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 20,89 | 57 | 0 | |
Koutný Jan | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 19,72 | 127 | 0 | |
Koutný Jan | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 21,71 | 68 | 0 | |
Koutný Jan | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 22,00 | 73 | 0 | |
Kováč Dominik | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 20,18 | 134 | 0 | |
Kováč Dominik | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 22,90 | 75 | 0 | |
Morkesová Eliška | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 19,84 | 50 | 0 | |
Siegel Filip | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 18,53 | 102 | 0 | |
Siegel Filip | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 19,07 | 51 | 0 | |
Siegel Filip | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 19,47 | 50 | 0 | |
Streck Radim | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 17,67 | 79 | 0 | |
Streck Radim | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 18,65 | 46 | 0 | |
Streck Radim | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 19,66 | 55 | 0 | |
Šuba Filip | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 18,71 | 47 | 0 | |
Šuba Filip | 2018/03/17 | Ostrava | FSCR | 21,81 | 70 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Trusovice Ambroz Jaroslav, nejlepěí čas: 16,95 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Trusovice Götz Šimon, nejlepěí čas: 20,88 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Hrbáčková Tereza, nejlepěí čas: 21,80 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Juračková Vanessa, nejlepěí čas: 20,04 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 3x
Fire Sport
Tým: Trusovice Koutný Jan, nejlepěí čas: 19,72 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 3x
Fire Sport
Tým: Trusovice Kováč Dominik, nejlepěí čas: 20,18 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Trusovice Morkesová Eliška, nejlepěí čas: 19,84 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Trusovice Siegel Filip, nejlepěí čas: 18,53 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 3x
Fire Sport
Tým: Trusovice Streck Radim, nejlepěí čas: 17,67 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 3x
Fire Sport
Tým: Trusovice Šuba Filip, nejlepěí čas: 18,71 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 2x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2018
Komentáře